Šifra: 3001744 (VIDEO) Banoštor - odlična vikend kuća sa prelepim pogledom na Dunav i na bačku stranu.
KUĆA SA POGLEDOM
Ova prelepa vikend kuća smeštena iznad Banoštora, na pitomim padinama Fruške gore, predstavlja savršeno mesto za odmor, ali i za porodični život. S obzirom na njen izvanredan položaj i visok kvalitet gradnje, ova nekretnina nudi izuzetne prednosti, kako za ljubitelje prirode, tako i za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća je novosagrađena, termoizolovana i priključena na struju, vodovod i gas.
Dokumentacija uredna.
*Izuzetna lokacija sa pogledom na Dunav i Bačku*
Jedna od najvećih vrednosti ove nekretnine je njen položaj, koji omogućava spektakularan pogled na Dunav, kao i na okolnu Bačku. Ovaj prelep pejzaž stvara mirnu i opuštajuću atmosferu, savršenu za vikend opuštanje ili svakodnevni život u prirodi. Pogled na reku i okolne predele pruža osećaj privatnosti i bežanja od urbanog stresa, dok blizina prirodnih lepota Fruške gore garantuje da ćete uvek biti okruženi zelenilom i svežim vazduhom.
*Kvalitet gradnje i funkcionalnost*
Kuća je projektovana i izgrađena prema visokim standardima, sa pažnjom na detalje. S termoizolacijom koja garantuje energetsku efikasnost, objekat je pogodan za boravak tokom svih sezona, čak i u zimskom periodu. Unutrašnjost je savršeno usklađena, sa prostranim dnevnim boravkom, velikim staklenim površinama koje omogućavaju prirodnu svetlost i neprekidan pogled na prelepu okolinu. Tri spavaće sobe i dva kupatila nude komfor i funkcionalnost, idealne za porodicu ili za opuštanje sa prijateljima i gostima.
Dodatni prostori poput garaže, prostorije za alat i vinskog podruma čine ovu nekretninu izuzetno praktičnom. Ovi prostori omogućavaju lakše održavanje, kao i uživanje u hobijima kao što je vinogradarstvo ili vinarstvo.
*Prednosti lokacije i okoline*
Banoštor je naselje koje se nalazi u blizini Novog Sada, što znači da ćete uživati u prirodnom okruženju, a istovremeno imati pristup svim gradskim sadržajima i uslugama. Udaljenost od grada omogućava brzo povezivanje sa svim bitnim lokacijama i uslugama, dok sama lokacija nudi mir i tišinu koja je često nedostupna u urbanim sredinama. S obzirom na blizinu Nacionalnog parka Fruška gora, planinarskih staza i biciklističkih ruta, ovo je savršen kutak za ljubitelje prirode, sporta i rekreacije.
Osim što je idealno za vikend odmor, Banoštor se pokazuje kao odličan izbor za one koji žele svakodnevni život u mirnom, a opet dobro povezanom okruženju. Ovo naselje pruža sve što je potrebno za komforan život, uključujući prodavnice, restorane i školu, a sve u neposrednoj blizini.
*Savršen izbor za vikendicu ili stalan boravak*
S obzirom na sve ove prednosti, ova nekretnina predstavlja idealno rešenje za sve one koji traže vikendicu ili kuću za stalni boravak u prirodi. Kvalitet gradnje, prelep pogled na Dunav, funkcionalni prostori, kao i atraktivna lokacija, čine ovu kuću izuzetnim izborom za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, ali i da uživaju u svim prednostima koje priroda može da ponudi.
Cena od 145.000 € je vrlo konkurentna u poređenju sa sličnim nekretninama, s obzirom na kvalitet gradnje i prednosti koje ova kuća nudi. Ova nekretnina je pravi izbor za sve koji žele da investiraju u svoj miran kutak, bilo da je u pitanju vikend odmor ili stalan boravak na jednoj od najlepših lokacija na Fruškoj gori.
Više informacija i zakazivanje gledanja kuće na +38163527459 Zoran Bodor, licenca br. 315 (Solis nekretnine, Novi Sad, upisan u Registar posrednika br. 544, tel: 021520231)
Copyright © 2024 "SOLIS NEKRETNINE" D.O.O.. Все права защищены.
Веб-дизайн Teshadesign